Nejčastější dotazy

Jsou Vaše ceny na webu finální? 

Uvedené ceny jsou pouze orientační a mohou se lišit na základě reálně odjetých kilometrů. Uvedená cena neobsahuje provozní čekání, které je k jízdnému připočítáno v závislosti na plynulosti provozu, čekání při přistavení vozu atd.

Kolik by stála cesta z …... do …... po Praze?

Hned na úvodní straně našich www stránek můžete zadat přesné místo nástupu a výstupu a spočítat si orientační cenu za zvýhodněný tarif při online objednávce přes naše www stránky.

Mohu získat kopii účetního dokladu v případě jeho ztráty?

Bohužel z technických důvodů nejsme schopni Vám vystavit kopii účetního dokladu.

Kde lze pořídit READY kartu?

Naši READY kartu lze zdarma získat v jakémkoliv našem voze u řidiče.

Co znamená provozní čekání?

Taxametr, jako certifikované úřední měřidlo kontrolované a zapečetěné Českým metrologickým institutem, účtuje provozní čekání i během jízdy, a to např. při stání na semaforech nebo při jízdě pomalejší než cca 12 km/hodinu. V tu chvíli není účtováno kilometrovné, ale právě sazba provozního čekání.To je obecná vlastnost taxametru a provozní čekání tak ovlivňuje výslednou cenu, v závislosti např. na hustotě provozu při realizaci jízdy.

Dobijte si vaši kartu online

Registrujte svoji READY kartu na našich webových stránkách. Neřešte hotovost a jezděte s GREEN-PRAGUE Taxi za nejlepší ceny. READY karta se mění ze slevového nástroje na platební, přečtěte si více!

dobít kartu

Zkontrolujte si svoji jízdu díky TRIP-ID

Podívejte se na svou jízdu přes Trip-ID a překontrolujte si celý průběh cesty.
Stačí zadat 16místný kód, který najdete na účtence.

zkontrolovat